Довгаль Сергій  Сміттєві війни: Дніпропетровщина стала горою проти львівських відходів
// Україна молода. - 2016. -№ 118(. - С. 9  ( 21.09.2016 )

Акцію ініціювали будинкові комітети мікрорайону. Саме через чужі відходи, на думку місцевих жителів, територія полігону «Еко Дніпро» збільшилася майже вдвічі.
Того ж дня міська влада заявила, що Дніпро більше не прийматиме на свій полігон сміття зі Львова, адже термін дії домовленості між містами спливає 13 вересня. Загалом, за даними посадовців міськради, місто взяло на утилізацію майже 8,8 тисячі тонн сміття зі Львова, однак умови договору між містами не відомі.
По коліна у смітті
Міський голова Львова Андрій Садовий тим часом заявляє про сміттєву блокаду міста Лева. «Ми вже перейшли рубіж 100 днів, коли Львів перебуває у сміттєвій блокаді. Як ви знаєте, був підпал нашого полігону. Мета була дуже проста — заблокувати вивезення відходів зі Львова.
 
Зразу ж заблокували всі полігони, що розташовані на території області, було поставлено завдання — завалити місто сміттям», — наголосив львівський мер у ефірі «Голосу столиці».
 
Андрій Садовий, по суті, повторив свої слова, сказані раніше, що у травні цього року найбільше сміттєзвалище міста підпалили навмисно, аби поховати Львів у відходах і «поставити його на коліна».
 
Упродовж місяця зі Львова треба вивозити близько 700 тонн сміття щоденно. Отож Андрій Садовий звернувся по допомогу до всіх мерів України, мав розмову з цього приводу і з Прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом.
 
 Полный текст смотри в отделе периодики по адресу: пр. Д. Яворницкого, 18 и на сайте газеты: http://www.umoloda.kiev.ua/number/3050/188/103668/