Малашенко Тетяна  «Підземним» героям Дніпра вперше за 11 місяців виплатили заробітну
// Профспілкові вісті. - 2016. -№ 36/37. - С. 8-9  ( 15.09.2016 )

За виплату більш ніж 10-мільйонного боргу працівники «Дніпрометробуду» боролися майже рік, та перспектива нарешті отримати зарплату з’явилася у людей тільки після втручання Федерації профспілок України – юридичні консультації та мітинги перед мерією нарешті привернули увагу влади до проблеми робітників.
«Ми заощадили гроші в різних напрямах, творчо підійшли до роботи підрядних організацій, зекономили кошти і за результатами цієї економії у нас вийшли гроші, якими ми виплатили цю заробітну плату. Профспілковий рух – це серйозний важіль усюди, в усьому світі. Ми спільно знайшли механізм реалізації виплати заборгованості із заробітної плати. Ми залишилися задоволеними від співпраці із профспілками. Бачимо, що вони справді одстоюють інтереси підприємства. Ми готові до подальшої співпраці…» – каже заступник мера Дніпра Михайло Лисенко.
У самих співробітників «Дніпрометробуду» з цього приводу емоції змішані – з одного боку, новина, безумовно, радісна: вперше за 11 місяців вони поверталися додому не з сумними обличчями. З іншого – насамперед вони бігли не до рідних, а в банки і до терміналів: погашати давно прострочені кредити й оплачувати комунальні платіжки.
«Коли отримали смс-повідомлення про те, що зарплату нараховано, усі кричали від радості, такі були задоволені. Не могли повірити, що це правда. Але зараз після цього всього відчувається якась спустошеність», – згадує Олександр Бутенко.
 Полный текст смотри в отделе периодики по адресу: пр. Д. Яворницкого, 18 и на сайте газеты: http://www.psv.org.ua/arts/Tema/view-3317.html