Довгаль С.  "На Павлоградський хімзавод відбувається систематична атака"
// Україна молода. - 2016. -№ 78. - С. 7  ( 22.06.2016 )

«На сьогоднішній день у Дніпропетровській області відбувається систематична атака на одне з ключових підприємств ракетно-космічної галузі й оборонної сфери України — Павлоградський хімічний завод. За допомогою структур і чиновників, підконтрольних олігархам, руками Національного космічного агентства менеджмент підприємства намагаються визнати неефективним для його подальшого зміщення, а сам завод — приватизувати», — про це заявляє на повен голос генеральний директор підприємства Леонід Шиман. На його переконання, це робиться з метою отримання контролю над фінансовими потоками підприємства шляхом «посадки» на кредитну залежність від одного з найбільших українських банків.
 
При цьому Леонід Шиман прозоро натякає на структури, пов’язані з олігархами з Івано-Франківської та Дніпропетровської областей, хоч конкретні прізвища і не називає. Гендиректор заявляє про надуманий борг перед одним із комерційних банків, з приводу якого вони судяться вже протягом 15 років.
 
За сценарієм наїзду, планується прибрати з Павлоградського хімзаводу дві ключові фігури, на місце яких Національним космічним агентством будуть призначені контрольовані люди, які отримають контроль над фінансовими потоками підприємства. І таким чином завод буде змушений визнати неіснуючий борг, узяти величезний кредит у банку і на цій кредитній «голці» міцно засісти.
 
Отож Леонід Шиман заявляє про інформаційну атаку, у ході якої їх у чому тільки не намагаються звинувачувати. І в 1,3 мільйона детонаторів, завезених в Україну контрабандним шляхом, і в постачанні вибухівки неіснуючим фірмам-посередникам, і ще в бозна-чому.
 
Полный текст смотри в отделе периодики по адресу пр.Д.Яворницкого,18 и на сайте газеты:  http://www.umoloda.kiev.ua/number/3010/159/100517/