Авраменко А.  У Дніпрі дали бій «туристичному сепаратизму»
//Голос України. - 2016. - "106. - С.20  ( 09.06.2016 )

Волонтерський «десант», що складається зі студентів і випускників дніпровської Школи волонтерів, виишов на першу акцію «Туристичному сепаратизму - СТОП». Вони очищали від оголошень, які закликають до відпочинку на окупованих курортах і поїздок до країни-агресора.
Акція почалася о 12 годині дня від обласного комісаріату на вулиці Шмідта. Два десятки людей, озброївшись канцелярськими ножами та сміттєвими- пакетами, почали очищати стіни будинків від реклами. Перш за все зривали ті оголошення, які обіцяли доправити до Криму «без пішого переходу». Дісталося й папірцям із маршрутами в окупований Донбас. Ініціатором заходу стала координатор проекту «Школа волонтерів» Людмила Хапатько.
— Я не розумію, як можна їздити на відпочинок до вбивць. Як можна возити гроші в країну, яка веде з нами неоголошену війну. Тому почала зривати ці оголошення спочатку у своєму дворі, - розповіла Людмила Хапатько. Тепер знайшла однодумців. І спільними зусиллями ми зможемо зробити більше, і головне - привернути увагу людей до проблеми.