Рижков Вадим  Формується новий пантеон
// День(укр). - 2016. -№ 89. - С. 2, 5  ( 25.05.2016 )

Серед нових топонімів, які з’явилися на карті обласного центру, — вулиці Сергія Параджанова, Леся Танюка, Миколи Гнатюка, Борислава Брондукова, Августина Волошина, Софії Русової, Івана Виговського, Миколи Міхновського і В’ячеслава Липинського, а також Іси Мунаєва. «У нашому місті тепер є вулиця Іси Мунаєва і В’ячеслава Липинського. Є і вулиця Олекси Тищика — героя ДАП, мати якого не перенесла смерті сина», — написав на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» міський голова Дніпропетровська Борис Філатов.
Нагадаємо, ще бувши народним депутатом, Борис Філатов казав «Дню» про значення особи В’ячеслава Липинського: «У справжній історичний момент Липинський набуває дещо іншого звучання.
Зрозуміло, що він був консерватором, у нього є ідеї, які зараз непридатні, як то гетьманська монархія тощо. Але це людина, яка виходила з українського націоналізму за принципом територій. Сама постать досить знакова — він був поляком за національністю, шляхтичем.  Полный текст смотри в отделе периодики по адресу: пр. Д. Яворницкого, 18 и на сайте газеты:  http://day.kyiv.ua/uk/article/den-ukrayiny/formuyetsya-novyy-panteon