Довгаль С.  Війна всіх проти всіх
// Україна молода. - 2016. -№ 23. - С. 5  ( 23.03.2016 )

Минулої п’ятниці будівлю Дніпропетровської міської ради сколихнули бурхливі події. Приблизно 50-70 молодих людей у спортивному одязі стали буквально виламувати двері кабінетів заступників міського голови Бориса Філатова, вимагаючи від них звільнити свої приміщення. А самого мера, його першого заступника Дмитра Погребова з командою, колишнього радника міністра економічного розвитку і торгівлі України Яніку Мерило та ще кількох експертів заблокували в кабінетах. Будівлю міської ради вдалося звільнити тільки за допомогою поліцейських. Отож у місті знову заговорили про пріснопам’ятних «тітушок», яких за всевладдя Партії регіонів активно використовували для боротьби з мирними громадянами. Тільки цього разу політичні підтексти є зовсім іншими...
«Стінка на стінку»
Формальною підставою для таких подій стало рішення Бабушкінського районного суду Дніпропетровська, постановлене саме минулої п’ятниці, яким визнано незаконними призначення на посади в. о. першого заступника міського голови Дмитра Погребова, заступників Олени Молошної та Олександра Санжари. Щоправда, самі візитери такого документа в очі не бачили, а тільки «чули», та посилалися саме на нього.
У відповідь того ж дня Борис Філатов своїх заступників перепризначив.
«Громадяни спортивної зовнішності, які представилися активістами, вдерлися в будівлю мерії, повністю заблокували поверх адміністрації. Відбулося це в той момент, коли ми проводили нараду з електронного документообігу, — повідомив міський голова представникам ЗМІ. — Побили секретаря заступника Олени Молошної, вона потрапила до лікарні з гіпертонічним кризом. Вломилися в кабінет першого заступника у той час, коли він проводив нараду з IT-технологій. Дві години вони бігали по поверхах, потім приїхала патрульна поліція, їх усіх вивела, а п’ятьох чоловік відправила до РВВС».
При цьому Борис Філатов заявив, що значна частина вищезгаданих людей раніше була помічена на проплачених мітингах «Громадської сили», політичної партії місцевої закваски, яка на минулих виборах змогла потрапити до міської ради, де консолідувалася з «Опозиційним блоком». Таким чином у депутатському корпусі виникла ситуація патова — «стінка на стінку», з іншого боку якої Блок Петра Порошенка «Солідарність», «УКРОП» і «Самопоміч».
Полный текст смотри в отделе периодики по адресу пр. Д. Яворницкого,18 и на сайте газеты:  http://www.umoloda.kiev.ua/number/2776/219/96922/