Рижков Вадим  Вадим Кривий Ріг: протистояння триває: продовження теми
// День. - 2015. -№ 224(8.12). - С. 4  ( 08.12.2015 )

«Юрій Вілкул через задній вхід пробрався в мерію Кривого Рогу. Вчасно помітили. Попросили не провокувати людей і забратися геть, — повідомив на сторінці Facebook народний депутат Сергій Соболєв. — Пояснили: якщо ви з сином нинішній Генпрокуратурі не відповіли за «тітушок» на Майдані, за багатомільярдні крадіжки, за фальсифікацію виборів, то це не значить, що ви людям не відповісте. Евакуювався».
Цей день став важким для Вілкула і тому, що він ознаменувався першим засіданням ТСК Верховної Ради щодо розслідування фактів порушень на виборах у Кривому Розі. Після кількох зірваних засідань через відсутність кворуму у понеділок змогли зібратися 11 із 12 членів. «На тимчасовій спеціальній комісії прийняли перше проміжне рішення про те, що під час другого туру виборів у Кривому Розі були допущені порушення. Наступний етап — встановлення ступеня їх впливу на виборчий процес», — повідомив на своїй сторінці у Facebook член ТСК народний депутат Сергій Висоцький. «Тепер ТСК, після дослідження всіх отриманих даних про масові порушення, може ухвалити рекомендацією до Верховної Рради призначити перевибори», — додали у «Самопомочі».
 Полный текст смотри в отделе периодики по адресу пр. К. Маркса, 18 и на сайте газеты:  http://www.day.kiev.ua/uk/article/podrobyci/kryviy-rig-protystoyannya-tryvayee