Харченко Ольга  У Павлограді буде другий тур
// День(укр).- 2015. -№ 196(29.10). - С. 5  ( 29.10.2015 )

«Чому Терехов? Він молодий, перспективний. А в усі решта — мер Метелиця, його заступник Вершина — уже пройдений етап, вони не будуть боротися за справедливість. А Терехов буде, — зокрема говорить павлоградець Володимир. — Нас намагаються обдурити. Тому ми сюди й прийшли. Ми вимагаємо другого туру. Хай переможець буде обрано чесно, за законом».
«По-перше, Євген молодий, — підтримує тезка Тєрєхова Євген Яночкін, один із керівників місцевої Самооборони. — Я і сам балотувався в депутати, але під час підбиття підсумків не вистачило 50 голосів. Думаю, що треба обирати нових людей, які ще не були при владі, бо старі вже всі відомі і від них немає чого чекати. Ситуація в тому, що Тєрєхов може перемогти в другому турі. Його суперник — Вершина — міг додати до своїх результатів, може, ще п’ять відсотків. А в Тєрєхова великий резерв, його дуже підтримують городяни. Тому керівництво злякалось і вирішило нас обдурити».
«Вважаю, що тут відбувалася явна фальсифікація, тому що всі люди в Павлограді сподівалися на другий тур, — додає Анатолій, теж місцевий житель. — Голова комісії навіть раніше оголосила, що буде другий тур голосування. І раптом кількість виборців змінилась. Як це? Я вважаю, що є люди, які хочуть не допустити до влади представника патріотичних сил, нормальну українську молодь». «У першому турі я голосував за «Свободу». Але тепер однозначно голосуватиму за «УКРОП», за Тєрєхова.  Полный текст публикации смотри  отделе периодики ДОУНБ по адресу: пр. К. Маркса,18 и на сайте газеты: http://www.day.kiev.ua/uk/article/podrobyci/u-pavlogradi-bude-drugyy-tur