Фісак Андрій  Нікополь бореться із забруднювачами довкілля
// Урядовий кур'єр. - 2015. -№ 196. - С. 5  ( 22.10.2015 )

Найбільший вплив на довкілля в Нікополі (Дніпропетровська область) не внутрішній, а зовнішній — із Запорізької області через розу вітрів. Запорізька теплова електростанція робить до 20 тисяч тонн викидів на рік. На жаль, сьогодні між областями нема належної співпраці. Активісти Нікополя висловили ідею щодо підписання міжбасейнової угоди із Запорізькою областю.
 Фото з сайту dtek.com
У Нікополі в межах демонстраційного проекту «Місцевий економічний розвиток міст України» (МЕРМ) здійснено комплексну оцінку навколишнього середовища. Такої оцінки в Україні більше ніхто не робив. Про це «УК» повідомила координатор проекту «Розробка міської комплексної Програми з екологічної безпеки та оздоровлення Нікополя на 2014—2017 роки та її інформаційно-промоційний супровід» директор ГО «Нікопольська агенція регіонального розвитку» Анжела Близнюк.
Цей проект упроваджують за фінансової підтримки уряду Канади. На його виконання канадська сторона надала 400 тисяч гривень. Агенція у партнерстві з Нікопольською міською радою виконувала всю роботу, передбачену проектом. Представники Канади та Нікопольський міський голова підписали відповідну угоду. Торік проект посів перше місце у конкурсі кращих практик місцевого самоврядування, який проводив Мінрегіонбуд.

Полный текст публикации смотри  отделе периодики ДОУНБ по адресу: пр. К. Маркса,18 и на сайте газеты: http://ukurier.gov.ua/uk/articles/nikopol-boretsya-iz-zabrudnyuvachami-dovkillya/