Біловицька Н.  Дніпропетровщина — це форпост України
// Урядовий кур’єр. - №57(28 березня). – С.2  ( 28.03.2015 )

Під час робочої поїздки глава держави представив нового керівника області
Перш ніж представити активу області нового голову Дніпропетровської облдержадміністрації Валентина Резніченка, Президент Петро Порошенко подякував жителям регіону за утримання миру, запобігання сепаратизму, значний внесок в оборону і захист країни.
«Україна може розраховувати на Дніпропетровщину як на форпост. Це — центр, серце, душа України. Хто розраховував на інше — прорахувався. Я ніде не бачив стільки українських прапорів, як у Дніпропетровську. Їх розвішували не за вказівкою місцевої чи обласної влади. Люди виставляли їх на балконах, на вікнах, на машинах, — поділився враженнями Президент. — Нещодавно я ознайомився з опитуванням громадської думки в області: тверда проукраїнська позиція, яку не розмиє жодна політична пропаганда, ані найменшого під∂рунтя до сепаратизму. Дніпропетровщина була і залишається форпостом українськості».
Регіон забезпечив не найбільший відсоток мобілізованих, але найбільший відсоток добровольців. Президент також відзначив діяльність волонтерів, які з Дніпропетровської області найшвидше дістаються до зони бойових дій. «Найбільше навантаження припадає на тих, хто приймає поранених. Жінки Дніпропетровщини стали мамами та сестрами поранених бійців, вони виходжували їх та повертали до життя. Вся Україна це бачить», — сказав він.
Президент подякував попередньому керівнику Дніпропетровської ОДА Ігорю Коломойському та його команді, яка «торік взяла на себе відповідальність у найскладніші й найважливіші часи і не питала, якою ціною».
Полный текст публикации смотри на сайте газеты:
http://ukurier.gov.ua/uk/articles/dnipropetrovshina-ce-forpost-ukrayini/
а также в отделе периодики ДОУНБ по адресу: пр. К. Маркса,18