Зєлєніна Ольга  200 пацієнтів щомісяця, комп'ютери з нейрочатом та допомога переселенцям. Як 3 роки розвивається Іоаннів Центр у Підгородному
//gorod ua/news/213196  ( 21.12.2022 )

У 2022 році Центр вийшов на абсолютно новий рівень і тепер надає послуги пацієнтам безплатно, не залучаючи кошти засновників або благодійних фондів. Іоаннів Центр підписав договір з Національною службою здоров'я України й тепер отримує фінансування. Ми продовжуємо активно розвиватися і плани на майбутнє в нас амбітні. Підготували все для договору з НСЗУ на нову послугу – мобільна паліативна допомога. Це буде допомога важкохворим пацієнтам, які перебувають дома. Ми вже придбали автомобіль, збираємо команду спеціалістів, уклали договір з аптечною мережею на отримання ефективних знеболювальних засобів для таких пацієнтів.
Ще одна наша ціль – відправляти спеціалістів Центру за кордон вивчати новітні методики фізіотерапії, реабілітації, брати участь у міжнародних конференціях. Це дозволить працювати з ще складнішими випадками та допомагати важкохворим пацієнтам.
   З повним текстом можна ознайомитись в інтернеті: https://gorod.dp.ua/news/213196