Коробов Дмитро  Лікарі здатні на диво — але за допомогою кожного
// Голос України. -2022.-№216. - 22 жовтня- С. 9  ( 22.10.2022 )

Як розповів начальник управління інфраструктури міської ради Дмитро Коробов, уже відремонтовано до чотирьох тисяч квадратних метрів покриття: "Рух на цій ділянці завжди достатньо інтенсивний. Через те, що у місті немає об'їзнНова техніка допоможе маленьким пацієнтам.
Майже чотириста одиниць нового обладнання отримали 45 медзакладів у 18 містах та селах Дніпропетровщини від Міністерства охорони здоров’я та Світового банку. Серед них — пересувні рентген-апарати, портативні апарати УЗД, електрокардіографи, а також капнографи, що незамінні при штучній вентиляції легень.
Зменшуючи ризики в рази
Серед закладів, які отримали нове обладнання, — один із пологових будинків Дніпра. Його технічний парк поповнив надточний сучасний «помічник» у діагностиці. Він буде застосовуватися для обстеження вагітних, породіль та новонароджених. До апарату йде три види датчиків. Вони для обстеження серця, молочних залоз, щитовидки та всіх внутрішніх органів.
За останній місяць в закладі прийняли майже двісті пологів. За словами заступника міністра, це більше, ніж до війни. Медики обслуговують жінок не тільки з різних районів регіону, а й із Харківської, Донецької та Запорізької областей, які втікали від війни та знайшли прихисток саме у Дніпрі.
   З повним текстом можна ознайомитись в інтернеті:  

http://www.golos.com.ua/article/365404