Біловицька Н.  У Кривому Розі з’явилося модульне містечко
// Урядовий кур’єр. – 2015. - №54(25 березня_. – С.8  ( 01.03.2015 )

На Дніпропетровщині урочисто відкрили друге модульне транзитне містечко для вимушених переселенців — у Кривому Розі. Воно розраховане на розміщення 424 осіб. Заявки на заселення вже подали 103 родини — 270 людей. Містечко призначене для короткострокового проживання, щоб надати час людям знайти постійне житло. Договір на заселення спочатку укладатимуть на місяць, а потім у разі потреби подовжуватимуть.
«Тисячі жителів Донеччини і Луганщини змушені покинути домівки, де вони народилися і жили. Ми впевнені, для них Кривий Ріг стане другим домом — привітним та теплим», — зазначив радник голови Дніпропетровської ОДА Борис Трейгерман.
Усього на Дніпропетровщині заплановано п’ять модульних містечок для переселенців (у Дніпропетровську, Дніпродзержинську, Кривому Розі, Нікополі, Павлограді) у межах партнерства з Німеччиною, зокрема з Німецьким товариством міжнародної співпраці GIZ.
До речі, першим у регіоні модульне містечко відкрили в Павлограді. Туди вже заселилася перша сотня мешканців.
На урочисте відкриття містечка приїздила делегація з Німеччини на чолі з Надзвичайним та Повноважним послом ФРН в Україні Крістофом Вайлем. Заступник голови — керівник апарату Дніпропетровської ОДА Геннадій Корбан повідомляв, що комунальні послуги у цих містечках будуть частково дотаційними з бюджету області. «Розраховуємо, що сім’я, яка житиме у будиночку, платитиме за послуги до 500 гривень на місяць», — зазначив він.
Полный текст публикации смотри на сайте газеты:
http://ukurier.gov.ua/uk/news/u-krivomu-rozi-zyavilosya-modulne-mistechko/
а также в отделе периодики ДОУНБ по адресу: пр. К. Маркса,18