Романюк Роман  Підвійне життя Коломойського. Як олігарх "пішов" з політики, але допомагає Зеленському
// Українське слово. - 2022. -№ 7/8. - С. 4-5  ( 01.05.2022 )

Якщо поспілкуватися з людьми у різних політичних та бізнесових таборах, складається враження, що існує мінімум два Коломойських.
Перший - майже непомітний, дистанційований від усіх політичних процесів, курсує між Дніпром та Києвом. Його можна зустріти хіба на футбольному матчі «Динамо» чи баскетбольних іграх команд його сина.
Другий Коломойський - як і завжди сильний закулісний гравець, який тримає в руках важелі впливу на все, що відбувається у країні, будь то голосування в парламенті чи війна з Ахметовим.
Відкрите життя Коломоиського
Вплив Коломойського на нинішню владу, подібно до старої легенди, тримається на трьох китах.
Перший кит - його відносини з Володимиром Зеленським під час виборчої кампанії 2019 року.
Ігор Валерійович одним із перших знав про намір керівника студії «Квартал 95» спробувати свої сили на президентських виборах. І треба визнати: олігарх допомагав йому, як міг. Коломойський надав своєму фавориту повну медійну підтримку під час виборчої кампанії. Всі інформаційні ресурси олі¬гарха працювали на Зеленського - починаючи із гучного новорічного привітання, закінчуючи днем тиші, у який «плюси» транслювали всі можливі продукти «Кварталу».
Другий кит - вплив на виборчий штаб Володимира Олександровича. Там були присутні не лише друзі Зеленського і вихідці з «Кварталу», але й люди, які на той момент були афілійовані саме з Коломойським
 З повним текстом можна ознайомитись у відділі періодики за адресою : пр. Д. Яворницького,18