Коваль Любомир  Як знайти себе після війни
// Урядовий кур'єр(укр). - 2022. -N 22. - С. 3  ( 04.02.2022 )

...громадська організація «Зелена Смуга» в партнерстві з Міністерством цифрової трансформації, Міністерством у справах ветеранів, компанією Indigo Tech Recruiters та Work.ua за підтримки відділу преси, освіти та культури Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні вирішили посприяти пришвидшенню розв’язання проблеми і створили освітній серіал для ветеранів і ветеранок «Як знайти бажану роботу після військової служби».
Змістовна й корисна інформація, яку можна отримати з нього, дасть змогу учасникам бойових дій та ветеранам АТО/ООС на початку працевлаштування визначитися з напрямами, де можна реалізувати свої професійні навички, підвищити розуміння важливого ставлення до ментального здоров’я та віри у власні сили. Освітній курс стане дороговказом у працевлаштуванні колишніх військовослужбовців, а в перспективі допоможе розкрити їхній потенціал для роботодавців.
Складається серіал із семи блоків, кожен з яких докладно розповідає: що таке профорієнтація та як знайти професію, якою буде цікаво займатися; як правильно скласти резюме, аби воно напевно зацікавило потенційного роботодавця; окреслює головні етапи пошуку роботи, зокрема, де найкраще розмістити резюме: використання соцмереж та інших ефективних інструментів на шляху до професії мрії. Із нього можна дізнатися про важливі аспекти підготовки до співбесіди і як поводитися та що роботи й казати, аби успішно її пройти.
Приділено увагу особливостям працевлаштування на державну службу, ідеться про її переваги і критерії добору на таку роботу. Адже для колишніх військових це передусім можливість продовжувати зміни у країні на краще.
Та головною, напевне, слугує розповідь про те, як віднайти в собі сили для облаштування життя, пошуку нової роботи й досягнення успіху. Розповідають про це реальні люди, ветерани з різних регіонів країни, які вже пройшли цей шлях, здобули досвід і охоче діляться ним з побратимами.
 З повним текстом можна ознайомитись у відділі періодики за адресою : пр. Д. Яворницького,18, а також на сайті газети: https://ukurier.gov.ua/uk/articles/yak-znajti-sebe-pislya-vijni/