.  "Інтерпайп Сталь" екологічна візитивка сучасного Дніпра
// Фокус(укр). - 2022. -N 4. - С. 35  ( 28.01.2022 )

Замість екологічно брудного мартену "Інтерпайп" запустив інноваційний електросталеплавильний комплекс "Інтерпайп Сталь". Цей металургійний завод і досі залишається єдиним в Україні, що був збудований "з нуля" з моменту отримання Незалежності. Більш того, це наймасштабніша приватна екологічна інвестиція в промисловість вартістю майже $1 млрд, яка відповідає всім найжорсткішим екологічним вимогам Євросоюзу.
Саме тому "Інтерпайп Сталь" — яскравий приклад "зеленої" металургії в Україні. Цей результат став можливим завдяки впровадженню найбільш сучасного електросталеплавильного методу виробництва сталі. Він більш екологічний, ніж мартенівська та киснево-конверторна технології й максимально відповідає амбіціям європейського "зеленого курсу" — Green Deal, метою якого є досягнення кліматичної нейтральності до 2050 року.
 З повним текстом можна ознайомитись у відділі періодики за адресою : пр. Д. Яворницького,18, а також на сайті видання:  https://focus.ua/uk/ukraine/504556-interpayp-stal-ekologichna-vizitivka-suchasnogo-dnipra