Сомін Михайло  Готуємося до безпечної роботи
// Охорона праці. - 2021. -№ 11. - С. 18-19  ( 01.11.2021 )

…Компанія ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» прийняла рішення на базі власного університету відкрити окремий тренінг-центр для навчання виконанню робіт підвищеної небезпеки з акцентом на практичні вправи. Навчальний процес є одним з головних напрямів у діяльності компанії для підтримки високого рівня знань і навичок серед тисяч її працівників, а також багатьох партнерів, зокрема підрядних організацій, адже на підприємстві постійно виконують дуже багато робіт підвищеної небезпеки.
Крім лекційних і комп'ютерних аудиторій у тренінг-центрі є тренажери для відпрацювання практичних навичок у різних умовах, близьких до реальних виробничих ситуацій. Саме за їх допомогою працівники можуть ще до початку роботи в цехах ознайомитися з усіма особливостями виконання робіт з підвищеною небезпекою.
Наприклад, кран мостового типу вантажопідйомністю 5 тонн. Подібні крани працюють майже в кожному цеху підприємства, тому вантажопідйомні роботи із застосуванням такого типу обладнання - це щоденна операція, виконувати яку мають підготовлені та навчені люди. На цьому тренажері навчаються майбутні машиністи, а ті, які вже…
 З повним текстом можна ознайомитись у відділі періодики за адресою : пр. Д. Яворницького,18.