Рижков Вадим  «Знайти відповіді на виклики»
//День. - 2021. - №119-120. - С.12  ( 11.09.2021 )

Леся СТЕПОВИЧКА, письменниця:

— Головне, що псує життя всьому людству і мені з весни 2020 року — пандемія коронавірусу. Вона паралізувала суспільне життя, обмежила права і свободи людей, спричинила розлуки, стреси і хвороби. Дуже пригнічує передчасна смерть друзів від ковіду та інших напастей. За останній рік їх пішло від нас чимало. Все це створює гнітюче тло, на якому минає наше життя другий рік.Олег РЕПАН, директор Музею міста Дніпро:
  • Олег РЕПАН, директор Музею міста Дніпро:
— Прикро, що продовжується пандемія коронавірусу. Я, відверто кажучи, сподівався, що за літо вдасться збити цей спалах, нормалізувати ситуацію, але зараз усе повертається назад.  Зрозуміло, що треба шукати нові ефективні засоби боротьби з COVID-19. Вакцинація дає свої результати, втім, щоб її подолати по-справжньому, потрібні новітні ліки, які вже розробляють. Будемо сподіватись, що світ знайде відповідь на цей виклик.

Дуже приємна новина — це те, що я у складі делегації Дніпровської міської ради відвідав Сполучені Штати Америки. Ми побували у місті Рочестер, штат Нью-Йорк З повним текстом можна ознайомитись у відділі періодики за адресою : пр. Д. Яворницького,18, а також на сайті газети:  

https://m.day.kyiv.ua/uk/article/poshta-dnya/znayty-vidpovidi-na-vyklyky