Шевцов Артур  Ніхто й не сподівався на ідеальні умови
// Землевпорядний вісник, 2021. -№ 2. - С. 13-15  ( 01.05.2021 )

Вона першою в Україні у листопаді 2015 року зареєструвала свій статут, тобто пройшла державну реєстрацію, і її голова Артур ШЕВЦОВ без вагань погодився на те, щоб крок за кроком ми показували на своїх сторінках успіхи і невдачі на шляху становлення нового територіального формування.
Пам'ятається, з яким ентузіазмом розпочинали справу, скільки всього напланували, як раділи першим реа¬лізованим проектам, і ось перша п'ятирічка позаду. Чи всі надії збулися?
мад... За останні два роки на розвиток інфраструктури не отри¬мали жодної копійки субвенції.
...Не все вдалося і Вакулівсь- кій ОТГ. Із сонячними електро-станціями поки що нічого не вийшло. Планувалося спорудити дві, виділили під них 23 гектари, і вже давно вони працювали б. Однак уряд згорнув програму альтернативної енергетики, інвестори пішли. Але надія, як кажуть, помирає останньою, бо оренду за цю землю фірма спла¬
Минулої осені громада знову обрала своїм головою Артура Шевцова, який охоче відгукнувся на нашу про-позицію розповісти про нинішній стан справ в ОТГ, про те, як їй вдається залишатися спроможною у цей непростий час, які виклики стоять перед нею і, зрештою, чи не шкодують про об'єднання.
 З повним текстом можна ознайомитись у відділі періодики за адресою : пр. Д. Яворницького,18