Романюк Алевтина  На Дніпропетровщині “Пропозиція” сконцентрується на інфраструктурі
// Аргументы и факты в Украине. - 2020. -№ 41. - С. 5  ( 13.09.2020 )

Про це в інтерв’ю розповів ексгубернатор Дніпропетровщини Валентин Резніченко, який очолює відповідний список кандидатів від цієї політичної сили.
“Я впевнений у тому, що без інфраструктури країна не живе!” – підкреслив він. У період, коли пан Резніченко керував регіоном, його команда змогла реалізувати більше 2000 проектів, включно з будівництвом нових дитячих садочків і шкіл, капітальними ремонтами доріг і облаштуванням нових інженерних мереж.
“Коли ми тільки розпочали, то виявили практично “нульовий” банк проєктів. Тобто їх просто не було. Бажання щось зробити у людей було, а проєктів – ні. Приходить голова сільради і просить побудувати школу. І його прохання зрозуміле. Адже по області об’єкти освітньої інфраструктури в кращому випадку представлені будівлями 70-80-х рр. минулого століття. А проєкту в нього немає. Тоді цей голова сільради бере з архівів старий проєкт, розроблений ще півстоліття тому, і просто перераховує його за нинішніми цінами. Але так побудувати сучасний дитячий садок або школу не можна”, – розповів журналістам Валентин Резніченко.
 З повним текстом можна ознайомитись у відділі періодики за адресою : пр. Д. Яворницького,18, а також в інтернеті: 

https://m-merydian.com.ua/zhittya-gromady/vybory-2020/na-dnipropetrovshchyni-propozycziya-skonczentruyetsya-na-infrastrukturi/