.  Влада сприятиме створенню нового аеропорту в Дніпрі
//Голос України. - 2019. - №223. - С2  ( 21.11.2019 )

Для цього в Державному бюджеті на 2020 рік виділено мільярд гривень. Голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації Олександр Бондаренко подякував за таку підтримку.
Він також поінформував, що вже 3—4 грудня цього року стануть відомі переможці тендера на розробку проекту об’єкта. За його словами, після цього можна буде перейти до його практичної реалізації.
«Переконаний, що вибір виконавця робіт відбудеться прозоро та якісно, і вже скоро ми зможемо побачити тут сучасний аеропорт, що відповідає потребам міста», — наголосив Дмитро Разумков. Він підкреслив, що до цього проекту долучилися і
Президент, і Міністерство інфраструктури, і комітети з питань бюджету та з питань транспорту й інфраструктури, а також окремі народні депутати, передає прес-служба апарату Верховної Ради України. «Ми й надалі максимально сприятимемо реалізації цього проекту», -підкреслив керівник законодавчого органу влади і подякував депутатам-мажоритарникам з Дніпропетровської області за активну підтримку будівництва аеропорту.
 З повним текстом можна ознайомитись у відділі періодики за адресою : пр. Д. Яворницького,18, а також на сайті газети: http://www.golos.com.ua/article/324325