Рижков Вадим  П'ять кроків назустріч Кривому Рогу
// День(укр). - 2019. -№ 144. - С. 2  ( 01.08.2019 )

По-перше, «АрселорМіттал Кривий Ріг продовжить глобальну модернізацію підприємства — у найближчі п’ять років інвестиції становитимуть понад 1,8 млрд доларів, що дасть змогу скоротити викиди в атмосферу на 50—55%. Зокрема, будуть реалізовані масштабні інвестиційні проекти в агломераційному виробництві, на долю якого припадає близько двох третин усіх викидів меткомбінату. Реконструкція аглоцеху № 2 і будівництво фабрики грудкування дасть змогу закрити застарілі аглофабрики.
Крім цього, підприємство, не відкладаючи справу в довгу скріню, підготувало план короткострокових ініціатив зі зниження навантаження на довкілля за підсумками візиту глави держави до Кривого Рогу 12 липня. План передано особисто Президентові України на зустрічі, він передбачає зменшення викидів в атмосферу на 10—15% упродовж найближчих кількох місяців.
 З повним текстом можна ознайомитись у відділі періодики за адресою : пр. Д. Яворницького,18, а також на сайті газети: https://m.day.kyiv.ua/uk/article/den-ukrayiny/pyat-krokiv-nazustrich-kryvomu-rogu