Рижков Вадим  Дніпровські ракетники співпрацюють зі США та Канадою
// День(укр). - 2019. -№ 46. - С. 2  ( 14.03.2019 )

Незважаючи на те, що основне виробництво компанії розташоване в США, дослідницько-конструкторський центр має розміщення у Дніпрі. Тут же розміщена і частина виробництва. Зокрема, найбільший промисловий 3D-принтер в Україні, призначений для високоякісного друку металом. Як повідомляється, тестовий політ ракети «Альфа» з трьома такими двигунами попередньо планується на грудень 2019 року.
Firefly Aerospace — приватне аерокосмічне підприємство, засноване в Остіні (Техас, США), яке розробляє легкі ракети-носії для запуску вантажів у космос. Фірма є прихильником ідеї «Нового космосу» — руху в аерокосмічній промисловості, мета якого — збільшення доступності космічного простору за рахунок технічних інновацій. Інновації нададуть можливість зменшити вартість запусків, зменшать залежність приватних компаній від національних космічних установ. Власник компанії Firefly Aerospace, український бізнесмен Максим Поляков нещодавно запросив Президента України Петра Порошенка на перший запуск ракети «Альфа», який має відбутися з майданчика на американській авіабазі Ванденберг. Раніше повідомлялося також, що НАСА обрало компанію Firefly Aerospace у числі партнерів для відродженої в США програми польотів та освоєння Місяця.
 З повним текстом можна ознайомитись у відділі періодики за адресою: пр. Д. Яворницького,18, а також в інтернеті: https://m.day.kyiv.ua/uk/article/den-ukrayiny/dniprovski-raketnyky-spivpracyuyut-zi-ssha-ta-kanadoyu