Рижков Вадим   "Ті, хто готовий ухвалювати рішення"
// День(укр). - 2018. -№ 196. - С. 4  ( 31.10.2018 )

У ньому взяли участь представники об’єднаних громад, вітчизняні та закордонні експерти з економічного розвитку та децентралізації, науковці. Про одну з головних реформ країни люди, що зібралися в Дніпропетровській облдержадміністрації, говорили упродовж двох днів.
Дніпропетровщину, як місце проведення форуму, обрали не випадково. В області вже утворено 61 об’єднану територіальну громаду й процес набирає обертів. «Цей форум — яскравий приклад того, що Дніпропетровщина — один із лідерів проведення реформ: місцевого самоврядування, медицини, освіти. Тут працює одна з найбільш професійних і налаштованих на позитивні зміни команд, — зазначив у своєму виступі перший заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України В’ячеслав Негода. — На сьогодні децентралізація — серед пріоритетів роботи уряду. Дуже важливо обговорити не лише її результати, а й визначити ключові пріоритети на найближчі роки». На думку першого заступника міністра, треба розробити «дорожню мапу» подальшого впровадження реформи, і саме Дніпропетровщина здатна показати план дій, який стане взірцем для інших регіонів.
 З повним текстом можна ознайомитись у відділі періодики за адресою : пр. Д. Яворницького,18, а також на сайті газети: https://day.kyiv.ua/uk/article/podrobyci/ti-hto-gotovyy-uhvalyuvaty-rishennya