Рижков Вадим  Від Пісків і Авдіївки до Волновахи та Широкиного
// День(укр), 2015. -№ 92/93. - С. 7  ( 29.05.2015 )

Біля входу до бібліотеки, як символ війни, стоїть прошита осколками машина, на якій волонтери доправляють на фронт гуманітарну допомогу. Так символічно починається експозиція у Дніпропетровській центральній міській бібліотеці під назвою «На лінії вогню». Вона відкрилася тут з ініціативи волонтерів і є добродійною.
Тут представлені світлини і експонати із зони АТО, що розповідають про драматичні події на сході України. «Ми хочемо, аби люди усвідомлювали, що війна триває в їхній рідній країні і що там, на Донбасі, хлопці жертвують життями, аби тут, у Дніпропетровську, ми спокійно жили», — сказав на прес-конференції Олег Биков, волонтер громадської організації «Армія SOS». Організація діє у низці міст України, має своїх прихильників серед української діаспори за кордоном. Із січня цього року її відділення діє і в Дніпропетровську. Активістами «Армії SOS»  здебільшого є студенти, які збирають гуманітарну допомогу і доправляють її в зону АТО. Географію їхніх поїздок відображають розділи фотовиставки — від Пісків і Авдіївки до Волновахи та Широкиного. 

   Полный текст смотри на сайте газеты: http://www.day.kiev.ua/uk/article/cuspilstvo/vid-piskiv-i-avdiyivky-do-volnovahy-ta-shyrokynogo , а также в отделе периодики Областной библиотеки по адресу: Днепропетровск, пр. К. Маркса, 18