Шверненко Олег  Погубити комбінат - нашкодити місту, або Тяжко нести, неможливо кинути...
// Голос України. - 2017. -№ 237. -С.12  ( 18.12.2017 )

На сьогодні КГЗКОР - на стадії стагнації, склалася вкрай критична ситуація із забезпеченням життєдіяльності ДП «КГЗКОР» та окремих об'єктів, які перебувають на утриманні підприємства. Ускладнює ситуацію ще й те, що підприємство  є містоутворювальним, єдиним виробником послуг водопостачання та водо-відведення для міста Долинська.
Загальна вартість спорудження комбінату становить 2,4 млрд дол. СІЛА, з якої українська частка — 1,36 млрд дол. (56,4 %).
Станом на 1 січня 2017 року в будівництво КГЗКОР вкладено коштів на суму 1649,1 млн дол. США, у тому числі вартість української частки незавершеного будівництва становить 884,1 млн дол. США. Фінансування комбінату здійснювалося за рахунок коштів державного бюджету. З 1997 року, у зв'язку з припиненням фінансування, будівництво комбінату припинилося.
Розрахунки з учасниками будівництва, відповідно до міжурядових угод, має здійснювати КГЗКОР готовою продукцією. Компенсація витрат на виробництво цієї продукції передбачалася за рахунок бюджетних коштів.
У випадку незавершення будівництва комбінату з вини України, виникне зобов 'язання повернути країнам-учасницям понад 1,5 млрд дол. США за виконані роботи та поставлене устаткування.
З повним текстом можна ознайомитись у відділі періодики за адресою : пр. Д. Яворницького,18.