Вовк Лора  Дніпро розвантажують від транспортних потоків
// Урядовий кур'єр, 2017. -№ 219. - С. 2  ( 21.11.2017 )

Ремонт ділянки автодороги загального користування державного значення розпочато в травні цього року. Інтенсивність руху автошляхом становить 13,5 тисячі авто на добу. Останній ремонт тут проводили у 2005 році. Загальна протяжність поточного ремонту становить 35,9 кілометра, а загальна кошторисна вартість — 1 мільярд 101 мільйон 2 тисячі гривень. Завершити виконання робіт заплановано в листопаді поточного року.
Глава держави заявив про надзвичайно амбітні плани дорожнього будівництва вже у 2018 році. Воно, як і цьогоріч, відбуватиметься по всій території України за новими якісними технологіями. «Ми наразі не лише вкладаємо гроші у зв’язок людей для того, щоб легше поєднувати транспортним сполученням. Це — розвиток бізнесу вздовж доріг, розвиток інфраструктури, розвиток туризму, збереження коштів, побудова конкурентоздатної держави», — проголосив він.
«Я хочу сказати, що плани, які у нас були на 2016—2017 роки і наші плани на 2018 рік дуже амбітні. Всі процедури відбуваються в межах тендерів, через систему електронних закупівель ProZorro, ефективно заощаджуються кошти державного бюджету. Це наша спільна робота, яка дає нам змогу впевнено дивитися в майбутнє», — розставив акценти Петро Порошенко, дякуючи всім громадянам, які долучаються до проведення робіт на автошляхах.
 З повним текстом можна ознайомитись у відділі періодики за адресою : пр. Д. Яворницького,18, а також на сайті газети: https://ukurier.gov.ua/uk/articles/dnipro-rozvantazhuyut-vid-transportnih-potokiv/