Жигалева Анастасия  Почесна позиція лідерства
// Технополис. - 2017. -№ 7. - С. 18-23  ( 01.07.2017 )

Починаючи з одноденного віку за птахом ведеться постійний нагляд і контроль кваліфікованих співробітників, включаючи ліка¬рів ветеринарної медицини.
Основний принцип ветеринарного нагляду за станом птиці на підприємствах: попередження захворювання - ефективна профілактика. Тому в превентивних цілях все поголів'я проходить обов'язкову вакцинацію проти збудників таких захворювань: інфекційний бронхіт, хвороба Ньюкасла і хвороба Гамборо.
На підприємствах діє жорсткий контроль за використанням антибіотиків з метою лікування хворого стада. Антибіотики застосовуються виключно з дозволу державного лікаря ветеринарної медицини, головного лікаря ветеринарної медицини ПАТ «МХП" і головного лікаря ветеринарної медицини підприємства після встановлення діагнозу і визначення чутливості збудника захворювання до певного виду антибіотиків шляхом проведення лабораторних досліджень. Застосування антибіотиків з метою профілактики захворювань на підприємствах заборонено.
На птахофабриці діє жорсткий контроль бактерій роду Salmonella. Даний контроль не обмежується програмою державного ветеринарно-санітарного контролю сальмонельозу бройлерів в птахогосподарствах України.  З повним текстом можна ознайомитись у відділі періодики за адресою : пр. Д. Яворницького,18.