Біловицька Н.  У прифронтовій зоні всі лікарні — шпиталі
//Урядовий кур'єр. - 2015. - №92. - С.5  ( 26.05.2015 )

Його називають Титановим Джексоном. Справжнього імені 25-річний колишній шахтар із Павлограда, боєць 20-го окремого мотопіхотного батальйону 93-ї бригади, не називає. Розповів, що в нього незакінчена вища освіта — навчався у Донецькому юридичному інституті МВС, строкову службу проходив водолазом у Севастополі. Має двох братів і двох сестер. Він старший. І донечку — їй трохи більше рочка. Україна нагородила свого сина орденом «За мужність» ІІІ ступеня, Литва вручила відзнаку за захист Української держави та ЄС.
Торік 27 серпня у місті Мар’їнка Донецької області ворожий міномет пробив молодому солдатові голову і залишив у його тілі понад сотню осколків. Лікарі витягли 83, серед них ті, що зупинилися лише за 2 мм від центральних судин мозку. Понад шість годин тривала складна операція, яку робили нейрохірурги Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім. І. Мечникова Андрій Сірко та Григорій Пилипенко. Були ще операції: для відновлення черепа і захисту мозку лікарі встановили пацієнтові титанову пластину. Так солдат народився вдруге. І отримав ще одне ім’я — Титановий Джексон. Потім була тривала реабілітація в Польщі й Литві.
«Батьки сказали, що 2014 року для них не існує. Весь цей час вони молилися за порятунок мого життя. Нині мене з армії списали. Але якби можна було, пішов би туди, бо знаю ціну захисту країни. Започатковую організацію для допомоги бійцям, пораненим, волонтерам, переселенцям, які живуть на українській землі в зоні АТО», — поділився планами Титановий Джексон.    Полный текст публикации смотри на сайте газеты: http://ukurier.gov.ua/uk/articles/u-prifrontovij-zoni-vsi-likarni-shpitali/p/
а также в отделе периодики ДОУНБ по адресу: пр. К. Маркса,18