Біловицька Наталья  Лікарні Дніпра встановлюють власні котельні
// Урядовий кур'єр. - 2017. -№ 126. - С. 1, 4  ( 11.07.2017 )

Комунальний заклад Дніпропетровської обласної ради — Четверта дніпровська міська багатопрофільна клінічна лікарня розрахована на 745 ліжко-місць, має в своєму складі багато важливих відділень. Серед них — ендокринологічний, гематологічний, нефрологічний, онкопроктологічний, хіміотерапевтичний центри, відділення трансфузіології, гемодіалізу (тут, зокрема, надається допомога вимушеним переселенцям й жителям Донбасу, які не можуть отримати важливу для життя медичну послугу вдома), неврологічне та терапевтичне, два урологічних, два хірургічних, центри хірургії судин, гострих отруєнь, патології голови й шиї, лікування профзахворювань та інші.
Такий важливий медичний заклад наразі має застарілу і зношену систему опалення. Нині для майбутньої котельні на території лікарні побудували приміщення і встановили там п’ять котлів вітчизняного виробництва, один з яких — резервний. За словами підрядника Дмитра Новосада, нова котельня буде ефективною, з високим коефіцієнтом корисної дії, надаватиме споживачам якісне тепло із знижкою — на відміну від абонентів комунальних мереж. При цьому енергоефективність будівлі лікарні підвищиться на 20-30%.
  З повним текстом можна ознайомитись у відділі періодики за адресою : пр. Д. Яворницького,18, а також на сайті газети: https://ukurier.gov.ua/uk/articles/likarni-dnipra-vstanovlyuyut-vlasni-kotelni/