Шевцов А. І.  Європейська безпека під впливом сучасності: порядок денний для України
//Стратегічні пріоритети. - 2014. - №4. - С.18  ( 28.05.2015 )

Результати діяльності галузі у 2012 та 2013 pp. були задовільними. Обсяг фінансування ДП «КБ «Південне» у 2013 р. становив 122 % порівняно з попереднім роком і забезпечувався зовнішніми контрактами. Підприємствами галузі вироблено і реалізовано продукції на суму близько 3 млрд грн.
Протягом 2013 р. здійснено чотири пуски ракет-носіїв (РН) українського виробництва, які вивели на орбіту 26 космічних апаратів 16 країн світу. Забезпечено два успішних пуски РН Antares, перший ступінь якої розроблений ДКБ «Південне» і виготовлений на ДП НВО «Південний машинобудівний завод» (проект здійснюється під керівництвом американської компанії Orbital). Здійснено успішний пуск європейської КРН Vega, рушійна установка для четвертого ступеня якої також розроблена на цих підприємствах. У межах реалізації українсько-бразильського проекту «Циклон-4» здійснювалися виготовлення та відпрацювання систем, вузлів та агрегатів однойменної ракети-носія.    У 2014 р. вже здійснені пуск ракети-носія «Зеніт» з морської платформи, один пуск РН «Дніпро» та два успішних і один аварійний пуски РН Antares - із наземних стартових комплексів.
Завершуються роботи зі створення національної системи супутникового зв'язку «Либідь» (спільно з підприємствами Канади).
В межах виконання програми утилізації твердого палива МБР РС-22 (СС-24) у 2013 р. утилізовано 378 т твердого ракетного палива (44 %), розпочата ліквідація порожніх корпусів ракетних двигунів (за підтримки міністерства оборони США).       С полным текстом статьи можно ознакомиться в отделе периодики ДОУНБ по адресу: пр. К. Маркса,18