Чернявська Олена  Священик - волонтер з душею патріота
// Голос України . - 2017. -№ 51. - С. 9  ( 21.03.2017 )

Власником автомобіля є отець Ігор Опацький з Верхньодніпровська Дніпропетровської області. На Міжнародний день волонтера саме його, єдиного з-поміж священиків області, відзначила обласна влада, вручивши спеціальну грамоту і виказавши свою велику шану і повагу.
Хто ж він такий і які життєві дороги привели його в наші краї? З його мови одразу чутно, що він — не тутешній, а, певно, із західних областей. З'ясувалось, так і є: отець Ігор народився і виріс на Тернопіллі в родині тракториста і бухгалтера. Дитиною мріяв стати військовим, займався фотографією, рукопашним боєм, мав розряд з легкої атлетики, навчався у музичній школі, а після 9-го класу вступив до Київського суворовського училища.
Але, мабуть, так повинно було статися, що Ігор, навчаючись у 10му класі, почув від однокласника, що той вирішив стати священиком. Коли розповів про те вдома, то бабця сказала: «Так ти теж міг би бути гарним священиком!», а ще через день привела додому місцевого батюшку. Отож усі ці обставини вкуіпі й привели до того, що одним із тих, хто із Збараша вступив навчатися на священика, був саме Ігор Опацький. Спочатку у Чорткові він вивчився на дяка-регента, де, мов губка, вбирав у себе віру в Бога, а згодом отримував знання в Івано-Франківську. Як він сам каже: «Вступав до семінарії, навчався в інституті, а закінчив академію». Це був час змін, отож за шість років відбулось реформування духовного закладу. З його стін вийшов з дипломом богослова-теолога.
Дивна річ: по закінченні вишу Ігор не хотів бути священиком, бо мав деякі сумніви й розумів, що не готовий ним бути. Тому оформляв документи для роботи за кордоном. Але зателефонували добрі люди, і він поїхав у Донецьк до свого хорошого товариша допомагати як клірик, бо в того на той...
 З повним текстом можна ознайомитись у відділі періодики за адресою : пр. Д. Яворницького,18.