Українське кіно

Українське кіноУкраїнське кіно з початку свого існування було своєрідним носієм української культури. Це кіно, у якому панує художній образний світ, де присутні гіперболи і асоціації. Твори українського поетичного кіно формуються під знаком української поезії та поетичної прози, супроводжуються музичними образами народної пісенності.
Нещодавно відділ документів з питань мистецтв отримав чудову колекцію відреставрованих фільмів за участі провідного актора українського кіно 1960-х – 1970-х років Івана Миколайчука та кінематографіста Юрія Іллєнка, зібрання українських німих фільмів 1920-х років в новому музичному супроводі та повну колекцію кінематографічної спадщини Олександра Довженка. Ці збірки представлені на відеоносіях у цифровому форматі DVD. До нас вони надійшли з Національного центру Олександра Довженка - державного кіноархіву художніх фільмів України.

Мета виставки: познайомити користувачів з витоками українського кінематографу, з кіно, яке апелює до почуття прекрасного, людської душі та розуму, звертається до яскравих образів, ідей, народних уявлень і мотивів…

 

Усього переглядів: 648