Екранізація творів О. Гончара
 
Літературознавчі матеріали про творчість О. Гончара
 
Сценарії заходів щодо творчості
О. Гончара
 
О. Гончар. Мультимедійні презентації
 
Матеріали про О. Гончара
 
Відеоматеріали
 
Аудіокниги О. Гончара
 
Електронні книги О. Гончара
 
Організаційні документи
 
Хроніка подій кампанії

 

 

 

 

 

 


 

  

З метою відзначення 95-річчя від дня народження українського письменника, літературного критика, громадського діяча і великого земляка Олеся Гончара Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія та Дніпропетровська бібліотечна асоціація
ініціюють проведення протягом березня-вересня 2013 року регіональної кампанії

«Дніпропетровщина читає Олеся Гончара».

Головна мета кампанії – сприяння духовному та культурному розвитку мешканців Дніпропетровської області, привернення уваги та формування інтересу до творчої спадщини українського письменника, просування і популяризація його літературної творчості у місцевих громадах шляхом активізації інформаційної, просвітницької діяльності та сучасних засобів Інтернет-технологій, розширення партнерських зв’язків та встановлення нових змістовних контактів між культурними, суспільними, громадськими організаціями міста, області, країни з метою збереження і подальшого розвитку кращих традицій вітчизняної культури.

Тексти творів О. Гончара

Олесь Гончар – син Придніпров’я: До 95-річчя від дня народження: Біобібліограф. покажчик / Упорядн.: Т. Бреславець, І. Голуб.– Дніпропетровськ: ДОУНБ, 2013.– 108 с. (Сер. «Літературна Дніпропетровщина»).

Геніальний майстер слова Олесь Гончар [Текст]: бібліографічний покажчик / уклад. О.М. Львович. – К.: ЦПРБ ім. О.С. Пушкіна ЦБС Оболонського р-ну, 2008.– 20 с.

Додаток до покажчика

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

49006, м.Дніпропетровськ, вул.Савченка,10 Тел./факс:(0562) 42-31-19 E-Mail: library@libr.dp.ua

Copyright  ©  2000-2013 Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека