Пошук по каталогам

 

 

Опис електронних каталогів ДОУНБ

 

Електронний каталог нових надходжень містить в собі бібліографічні описи книг з усіх галузей знань українською та російською мовами; бібліографічні описи книг та матеріалів із періодичних видань (журнали та газети) з усіх галузей знань українською та російською мовами, пов’язанних з сучасним життям та історією Дніпропетровської області та Катеринославської губернії; бібліографічні описи книг та матеріалів із періодичних видань (журнали та газети) з усіх галузей знань іноземними мовами; бібліографічні описи книг з питань мистецтва українською та російською мовами, бібліографічні описи нот та бібліографічні описи грамплатівок.

База даних по стану на 17 жовтня 2018 року містить 214 209 записів.

Імідж каталог являє собою електронну модель традиційного "паперового" генерального алфавітного каталогу, побудовану на основі оцифрованих (відсканованих) образів каталожних карток. Відскановані образи каталожних карток розташовуються відповідно до порядку розстановки карток в традиційному генеральному алфавітному каталозі.

База даних по стану на 17 жовтня 2018 року містить 691 444 записів.

БД періодичних видань містить в собі періодичні видання, окремі номери та бібліографічні описи матеріалів із періодичних видань (журнали та газети) з усіх галузей знань українською та російською мовами.

База даних по стану на 17 жовтня 2018 року містить 886 415записів.

БД “Дніпропетровщина” містить в собі періодичні видання, окремі номери та бібліографічні описи матеріалів із періодичних видань (журнали та газети) з усіх галузей знань українською та російською мовами, пов’язанних з сучасним життям та історією Дніпропетровської області та Катеринославської губернії. Електронну базу “Дніпропетровщина” засновано 1 липня 1998 року.

База даних по стану на 17 жовтня 2018 року містить 355 879 записів.

Зведений каталог періодичних видань бібліотек м. Дніпропетровська на поточний рік містить в собі періодичні видання провідних бібліотек м. Дніпропетровська з усіх галузей знань українською та російською мовами.

База даних по стану на 17 жовтня 2018 року містить 5 299 записів.

Поповнення баз даних здійснюється щоденно.

 

Опис традиційних карткових каталогів та картотек


 

 
49006, м.Дніпропетровськ, вул.Савченка,10 Тел./факс:(0562) 42-31-19 E-Mail: library@libr.dp.ua

Copyright  ©  2000-2013 Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека