Цiкаві надходження


Переглянути архiв надходжень


  
1543012кп хр хл; 84(4УКР)6-44
Історії талановитих людей [Текст] / уклад. І. Славінська. - К. : Брайт Стар Паблішинг.-2015.- 136c.
«Історії талановитих людей» - продовження популярної серії «Теплі історії», майже всі книжки якої стали українськими бестселерами. Що в цій книжці? Життєві історії людей, яких ми всі знаємо і любимо: Юрiй Андрухович, Катерина Ботанова, Ольга Герасим’юк, Лариса Денисенко, Iрена Карпа, Андрiй Куликов, Iван Леньо, Сергiй Лещенко, Юрiй Макаров, Мар’яна Садовська, Наталка Сняданко. Авторка розмовляла з кожним героєм і з кожною героїнею, визбирувала історії та цікаві зізнання. У результаті їй вдалося зберегти звучання голосів талановитих людей, які поділилися своїм досвідом.
  
1543016кп хр хл; 84(4УКР)6-44
Теплі історії. Він і вона [Текст] : збірка оповідань / ред.-уклад. Ю. Шутенко. - К. : Брайт Стар Паблішинг.-2015.- 120c.
Кохання - вічний дар, життєдайна основа. Палке, пристрасне, лагідно-ніжне, таке, що спопеляє до тла й дарує крила. У книжці "Теплі історії. Він і вона" подано низку оповідань, етюдів і замальовок різних авторок та авторів. Перед читачем розкриється чарівний калейдоскоп емоцій та вражень - від тремкої зав'язі першого знайомства чоловіка і жінки аж до потужної рушійної сили почуття, пронесеного крізь часопростір.
  
1543008кп хр хл; 84(4УКР)6-44
Теплі історії про дива, коханих і рідних [Текст] / ред.-упоряд. Ю. Шутенко. - К. : Брайт Стар Паблішинг.-2015.- 144c.
У книжці зібрані короткі оповідання й ліричні замальовки різних авторів, об’єднані теплим настроєм, затишком і позитивом. Автори розповідають про найрізноманітніші дива у житті їхніх персонажів, як от диво пізнання Бога чи диво дружби бізнес-леді з бідним хлопчиком, що збирає пляшки біля смітників; про диво кохання з першого погляду чи трепетної подружньої любові аж до старості; про зцілення серця домашнім затишком, ковтком пахучої кави або прогулянкою улюбленим містом; про найрідніших на світі людей і про те, як бути щасливими.
  
1543020кп хр хл; 84(4УКР)6-44
Белімова, Т. Трояндовий джем [Текст] / Т. Белімова. - К. : Брайт Стар Паблішинг.-2015.- 120c.
У цій книжці зібрані різні твори. Є тут і ранні оповідання, і новели написані нещодавно. проте об’єднує їх, звісно ж, теплота, що стала візитівкою «Теплих історій», доброта й бажання трішки розрадити читача в нашому непростому сьогоденні. Авторка «Трояндового джему» засвідчує, що всі історії тут не вигадані, вони насправді були пережиті її героями, а вже самі персонажі потім, на вушко, розказали їх у різний, інколи досить несподіваний спосіб.
  
1543006кп хр хл; 84(4УКР)6-44
Гербіш, Н. Теплі історії до шоколаду [Текст] / Н. Гербіш. - К. : Брайт Стар Паблішинг.-2016.- 139c.
Надихнути, втiшити, додати солоду й радостi. Ця книжка — збірка добрих, теплих, шоколадних, цілющих слів. Тут містяться історії про різних людей, життя, любов, слова, дружбу, смуток, пошуки, усміх, подорожі, домашню випічку, міста, кутові будинки, про велосипеди, кіно й картини, про музику, лікарні, студентів, книжки, про неосвітлені вулиці й старі листи, маленькі дрібниці й великі зміни. І дуже хочеться, щоби читаючи цю книжку, ви усміхалися. Смачного читання!
  
1543010кп хр хл; 84(4УКР)6-44
Іванцова, М. Теплі історії про радість і сум [Текст] / М. Іванцова. - К. : Брайт Стар Паблішинг.-2015.- 136c.
Читачі називають твори Міли Іванцової «терапевтичною прозою», кажуть, що від них на душі стає легше. Філософія авторки - триматися позитиву попри все, рухатися вперед і не озлоблюватися на людей та світ. Кожне оповідання, велике воно чи маленьке, - цікава історія з життя звичайних людей, а можливо, сучасна версія притчі. З героями не хочеться прощатися, з ними продовжуєш жити, міркуєш, як учинив би на їхньому місці, шукаєш відповіді на власні питання. Збірка оповідань Міли Іванцової доповнює серію «Теплі історії» неповторними відтінками почуттів, вражень, легким гумором, новими краєвидами та персонажами.
  
1542945кп хр хл; 84(4УКР)6-44
Ляшук, Ю. Любовь никогда не перестает... [Текст] : роман / Ю. Ляшук. - К. : Брайт Стар Паблишинг.-2015.- 192c.
Роман "Любов ніколи не перестає..." - повністю розкриває свою назву. Це історія про кохання та мужність, про віру і надію, про вірність мрії і дружбу. Роман надихає і допомагає продовжувати вірити в те, що справжня любов між чоловіком і жінкою існує! Що в цьому житті немає нічого випадкового! Він спонукає боротися до кінця за свою мрію і ніколи не здаватися!
  
1542938кп хр хл; 84(4УКР)6-49
Яременко, А. Листи з екватора [Текст] / А. Яременко. - К. : Брайт Стар Паблішинг.-2016.- 120c.
Це не просто книга. Вона живе, дихає й розповідає сама про себе. З її сторінок на тебе дивляться мільйони крихітних ґудзиків-оченят, голодних до їжі та любові. Невеличкий стос листів з екватора розповість про уривки життів, дива й неймовірні пригоди та допоможе торкнутися душею простягнутих долоньок маленьких мешканців великої Африки.

 
49047, г.Днепропетровск, ул.Савченко,10 Тел./факс:(0562) 42-31-19 E-Mail: library@libr.dp.ua

Copyright  ©  2000-2010 Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека