Цiкаві надходження


Переглянути архiв надходжень


  
ф1551306кп бф ; 159.923.2(092)
Бадрак, В. В. Лица цивилизации. Уроки выдающихся личностей [Текст] / В. Бадрак. - Харків. : Фолио.-2017.- 447c.
Найважливіше, що нам залишено у спадок від попередників - досвід. Коли цей досвід концентрований, розкладений по поличках і пояснений, він перетворюється на дієвий еліксир, який можна застосовувати для особистісного зростання кожного охочого. З одного боку, людина проникає в таємниці космосу, стає володарем енергії атома. З іншого - віна і понині дуже часто нездатна зрозуміти саму себе. Жителю планети в ХХІ столітті, як і три-п'ять тисяч років тому, потрібні підказки, надихаючі історії подолання перешкод і можливостей реалізації власного потенціалу. Тому книга, в якій так чи інакше представлені не менше трьох сотень кращих представників нашої цивілізації, може служити і тренінговим посібником, і ключем до розуміння природи успіху і гармонії.
  
ф1551757кп бф ; 342.511.8-055.2(73)
Берк, К. Х. Різдво з Першими леді. Традиції оздоблення Білого дому від Жаклін Кеннеді до Мішель Обами [Текст] / К. Х. Берк ; пер. з англ. Р. Фещенко. - К. : КМ-БУКС.-2017.- 160c.
«Різдво з першими леді» — це книга про святкову магію, котра щороку запановує у Білому домі, про захоплюючу історію різдвяних прикрас та торжеств від Жаклін Кенеді до Мішель Обами. Ви дізнаєтесь про індивідуальний естетичний підхід до свята кожної леді – тут тема домашнього тепла та затишку Леді Берд Джонсон, яка намагалася втішити націю після трагічної смерті Джона Ф. Кенеді, і бажання Ненсі Рейґан відродити дитяче відчуття очікування чуда і «червоно-біло-синє Різдво» Лори Буш, яке було покликане згуртувати націю. Книга, яка містить багато кумедних історії і сімейних фото президентів під час святкування зимових свят, описи приготування поробок і кулінарних рецептів перших леді, може стати чудовим подарунком і послужить розвагою у святкові дні.
  
1551768кп бф ; 94(100)(092)
Голвей, Т. Слова, що лунають крізь час. Найважливіші в історії людства промови, які змінили наш світ [Текст] / Т. Голвей ; пер. з англ. О. Гамурарь ; авт. передм. Л. Лефем. - К. : КМ-БУКС.-2018.- 479c.
Промова — один із найефективніших засобів впливу на людей, до якого свого часу вдавалися біблійні пророки й стародавні можновладці та якого, незважаючи на розмаїття новочасних інформаційно-комунікаційних технологій, не цураються і сучасні громадсько-політичні та державні діячі. Зібрані в цьому виданні виступи належать до різних епох, однак порушені в них теми, виголошені провідні ідеї та гасла ніколи не втратять своєї актуальності. Історичні постаті, що їх прорікали, силою слова будили людську волю і свідомість, руйнували духовні кайдани, вели народи на ратні подвиги і, зрештою, змінювали хід історії. Кожну з поданих у книзі промов по праву можна назвати взірцем ораторського мистецтва.
  
ф1551363кп хр ; 347.626.2
Горбаль, Н. Must have сезона, или Новый взгляд на брачный договор [Текст] / Н. Горбаль. - К. : Саммит-Книга.-2018.- 278c.
Книга «Must have сезону, або Новий погляд на шлюбний договір», написана для всіх, хто цікавиться шлюбним договором, а також врегулюванням відносин між чоловіком і жінкою на різних етапах становлення таких відносин - для подружжя, партнерів по «цивільному шлюбу», а також нареченого і нареченої, відкриває унікальні секрети і прийоми створення ідеальної родини в розрізі фінансової складової.
  
1502872кп ац ; 908(73)
Джонсон, Л. Що іноземці мають знати про Америку від A до Z. Як розуміти божевільну американську культуру, людей, уряд, бізнес, мову і чимало іншого [Текст] / Л. Джонсон. - К. : Основи.-2015.- 481c.
26 розділів, «від А до Z», – це концентрований виклад інсайдерської інформації про американську спадщину, культуру, бізнес та мову. Іноземцям дуже складно збагнути американський спосіб життя, національні особливості бізнесу, навіть коли вони взаємодіють із американцями на території власної країни. Іммігрантам ще важче: вони не можуть адаптуватися самі, а їхні діти застрягають між двома культурами. «Що іноземці мають знати про Америку від A до Z» розвіює міфи та змінює уявлення про історію великої держави й англійської мови. Мандрувати невідомим для нас світом допомагають підказки із життя та досвіду автора Ленса Джонсона, а також додатки, які містять центральну промову Авраама Лінкольна, перелік американських коледжів, лауреатів Пулітцерівської премії та «Оскара».
  
1552590 аб ; 343.9.02-055.2
Мак-Николл, С. Женщины-гангстеры и преступники, которых они любили [Текст] / С. Мак-Николл ; пер. с англ. С. Мозговая. - Харьков : Клуб семейного досуга.-2018.- 168c.
Кажуть, що за кожним успішним і знаменитим чоловіком стоїть жінка, яка підтримує його і розділяє з ним за всі його перемоги і поразки. Але одна справа - бути вірною супутницею відомого політика або бізнесмена і зовсім інше - бойовою подругою відчайдушного гангстера. Жінки-гангстери - феномен епохи Великої депресії. Хоробрі валькірії або співучасниці брудних злочинів - ким були ці жінки насправді? Що змусило їх увійти в світ криміналу, чи завжди таке рішення цілком і повністю належало самим жінкам? Які почуття відчували до них чоловіки-гангстери? Захоплюючі розповіді, заснована на реальних подіях, зібрані в цій книзі.
  
ф1551463кп чз ; 395
Филиппова, И. Этикет - это легко! Советы жены Его Превосходительства [Текст] / И. Филиппова. - К. : Саммит-Книга.-2017.- 286c.
Після успішних двох видань книги «Париж в подарунковій упаковці» Ірина Філіппова розробляє тему світського етикету. Дружина високопоставленого дипломата, посла України у Франції, Нідерландах, Монако, знайома з предметом не з чуток. Книга «Етикет - це легко. Поради дружини Його Високоповажності »- аж ніяк не підручник. Все в тій же системі «лего» автор нанизує правила, спогади, власні помилки і спостереження. Згадуючи кумедні історії, автор проводить Курс за Правилами етикету з посмішкою і певною часткою самоіронії.
  
1547491кп хр ; 94(739.8)".../1867/..."
Хомчук, О. О. Аляска після Росії [Текст] : монографія / О. О. Хомчук, Т. О. Хомчук. - К. ; Чікаго : КВІЦ.-2016.- 896c.
У книзі, розрахованій на істориків-фахівців та широке коло читачів, подано детальну реконструкцію історичних подій, побуту і стану населення на Алясці в перші кілька років після її продажу Сполученим Штатам, в загальноісторичному контексті розвитку православної церкви в Америці до і після 1867 року.

 
49047, г.Днепропетровск, ул.Савченко,10 Тел./факс:(0562) 42-31-19 E-Mail: library@libr.dp.ua

Copyright  ©  2000-2010 Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека