Стосується кожного

Поради на кожен день
 

 

 

 •   Хліб в Україні може подорожчати на 20% через зростання вартості пшениці..
  Виробники хліба та борошна повідомили про підвищення цін на хлібобулочні вироби на 15-20%, яке може трапитися незабаром, та зростання попиту до 40%. Для того щоб зберегти нинішній рівень цін виробники пропонують заборонити експорт зернової продукції в обсягах, які необхідні для забезпечення потреб внутрішнього ринку на період карантину. Про це йдеться у листі Всеукраїнської асоціації пекарів та асоціації борошномелів до президента та уряду.

 •   Сім навичок, необхідних для життя у ХХІ столітті..
  Для досягнення своїх цілей і комфортного життя зараз треба мати деякі важливі навички.

 •   Робота, хвороба, кінець. Чому перепрацювання — це серйозніше, ніж ми думали..
  Журналістка «Заборони» Альона Вишницька поговорила з людьми, чиє життя та здоров’я опинилися під загрозою через непосильні обсяги роботи, яку вони взяли на себе. І розібралася, що робити, коли ви вже не можете.

 •   До уваги платників ПДВ!.
  Головне управління ДПС у Дніпропетровській області інформує, що до податкового кредиту відносяться суми ПДВ, сплачені/нараховані у разі здійснення операцій, зокрема, з: ► придбання або виготовлення товарів та послуг; ► ввезення товарів та/або необоротних активів на митну територію України. Норми визначні п. 198.1 ст. 198 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

 •   БЕЗОПЛАТНА ПРАВОВА ДОПОМОГА.
  Місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги забезпечує надання таких правових послуг:

 •   30 мудрих порад на кожен день..
  Ви, звісно, скажете, не лізь зі своїми порадами. Але я їх тут залишу, а ви вже самі вирішуйте, скористатись ними, взяти на замітку, проігнорувати чи забувати. Тут підслухане, прочитане, пережите, згенероване свідомістю, настроєм, досвідом, використане і занотоване на майбутнє.

 •   10 найгірших звичок під час відпочинку..
  Літо – пора відпочинку і добре, якщо цей відпочинок триває біля води. Все буде ідеально, якщо пощастить з погодою і незабутньо, якщо з сусідами все буде гаразд.

 


Якщо Ви маєте корисну інформацію по темі цієї рубрики - напишіть нам.
Для зв'язку з Вами вкажіть e-mail або телефон