Пчела. Орган Екатеринославскаго Общества Пчеловодства. Сентябрь 1903 года. № 5. Год четвертый
Анотація: Журнал представляє собою періодичне видання Органу Катеринославського Товариства Бджільництва. На його сторінках представлені: дані про устрій виставок-ярмарок продуктів плодівництва та городництва, положення про перший з'їзд рослинництва в Гаграх, результати медозбору в контрольних вуликах Дадана і Науменко, на дослідній пасіці Катеринославського Товариства Бджільництва.
 
Аннотация: Журнал представляет собой периодическое издание Органа Екатеринославского Общества Пчеловодства. На его страницах представлены: данные про устройство выставок-ярмарок продуктов плодоводства и огородничества; положение о первом съезде растениеводства в Гаграх; результаты медосбора в контрольных ульях Дадана и Науменко, на опытной пасеке Екатеринославского Общества Пчеловодства.
Бібліографічний опис: Пчела [Текст] / ред. М.К. Новосельский. - Екатеринослав : Екатеринославское Общество Пчеловодства, 1903. - Сентябрь. - № 5.
Джерело електронної копії: Дніпропетровська обласна наукова бібліотека імені Первоучителів слов'янських Кирила і Мефодія
Опубліковано: 18.12.2020
Кількість переглядів: 108
Переглянути