2012pік

 Протягом
мiсяця  
У відділі абонемента продовжує діяти  книжкова виставка «Поринути у вир давно минулих подій», присвячена 200-річчю Вітчизняній війні 1812 року.
фото

 
 Протягом
мiсяця  
У відділі абонемента продовжує діяти програма літніх читань "Книжку влітку прочитай,  бали в школі заробляй". Повніше
фото

 
 Протягом
мiсяця  
Відділ абонемента презентує книжково-предметну пізнавальну виставку «Покоління Next: їх вибір», яка складається з двох розділів:1. «Свято моди і вишуканості» - сучасна молодіжна мода; 2. «Молодь читає»: «Книжковий подіум» - книжкова виставка-огляд улюблених книг молоді.Повніше
фото

 
 Протягом
мiсяця  
В патентно-технічному відділі  експонувалась виставка «Людина і природа в пошуку гармонії»Виставка привернула широке коло користувачів та всіх кого цікавить стан екології в суспільстві,хто хоче знайти гармонію з природою

 
 1 Серпня  

 
 2 Серпня   В інформаційно-ресурсному центрі "Вікно в Америку" презентовано книжкову «Читання влітку». На ній Ви знайдете книги англійською мовою для дорослих і дітей, що допоможуть Вам провести дозвілля корисно та цікаво. 

 
 4 Серпня   Волонтери Корпусу Миру Патрік, Брендон, Саманта і Кетрін продовжують товаришувати с англомовним клубом, що діє при інформаційно-ресурсному центрі "Вікно в Америку".Відвідувачі центру радо поспілкувалися з носіями мови на тему "Культура споживання кави в США". Дізналися багато цікавого про відмінності з європейською культурою, про технічні американські винаходи (кавоварки), про феномен -  поняття "кава-брейк", про найвідомішу кавову мережу "Старбакс", переглянули релевантне відео.Зустріч була цікавою, інформаційною та принесла задоволення всім учасникам.
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4  фото 5

 
 5 Серпня   У відділі читальних залів представлена ілюстративно-документальна виставка «Барвисте сузір’я українських письменників», присвячена ювілярам  серпня Юрію Хорунжому, Осипу Маковею, Юрію Яновському, Павлу Глазовому. Проект «Імена: відомі та повернені із забуття» (до ювілеїв  українських  письменників).  Повніше
Фото

 
 6 Серпня   У відділі читальних залів представлена ілюстративно-документальна виставка «Україна є, Україна буде!» до Дня незалежності України. До уваги користувачів документи із фонду відділу, які розкривають широку панораму подій і найважливіші моменти життя незалежної Української держави.
Фото

 
 8 Серпня   Для всіх бажаючих покращити рівень англійської мови в інформаційно-ресурсному центрі "Вікно в Америку" відбувся перегляд і обговорення американського кінофільму "Дев'ятки".

 
 8 Серпня   В «Русском центре» спільно з проектом «Кино XXI» пройшов перегляд фільму «Матч». Перегляд був приурочений до 70-річчя з дня проведення так званого «Матчу смерті» - футбольного матчу київської команди «Старт» проти футболістів німецької команди «Flakelf».За традицією, зустріч відкрив Олександр Мухарев - він привітав гостей, розповідь про фільм і попросив розглянути кінострічку з трьох позицій - «історична правдивість», «художня цінність» і «лінія кохання». Після перегляду відбулося обговорення фільму.
Фото  Фото 1

 
 8 Серпня   В «Русском центре» представлена музична сторінка «Хуторянка», присвячена ювілею української, молдавської та російської співачки Софії Михайлівни Ротару. Читачі та гості центру переглянули випуск передачі «Чисторердечное признание. София Ротару»,  а також відеозапис концерту співачки, на якому вона виконала свої старі та нові хіти.
Фото  Фото 1  Фото 2

 
 8 Серпня   У відділі читальних залів для представників районних територіальних центрів соціальної роботи з пенсіонерами м. Дніпропетровська  відбулася  лекція на тему «Законы функционирования семьи». Повніше
Фото  Фото 1  Фото 2

 
 11 Серпня   В інформаційно-ресурсному центрі "Вікно в Америку" відбулася зустріч в English Speaking Club всіх бажаючих покращити рівень англійської мови. Присутні мали змогу познайомитися з англомовним італійцем містером Роберто та дізнатися про його досвід вивчення англійської мови. Друга частина зустрічі була присвячена темі "Гавайські острови".
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4  фото 5

 
 12 Серпня   В «Русском центре» відбувся творчий вечір дніпропетровського музиканта, композитора і співака Олега Мелещука. У програмі «Исповедь» прозвучали пісні на вірші Л. Третяк, В. Третьякова, О. Покровського, І. Радиновської, Л. Ленського, Л. Черкашеної, І.Соколова, В. Висоцького та інших. Людмила Третяк, одна з авторів, подякувала Олега Мелещука за співпрацю і прочитала кілька нових віршів.
Фото  Фото 1

 
 13 Серпня   У відділі читальних залів до уваги користувачів був представлений цикл відео - подорожей по пам’ятним місцям України до Дня незалежності  « Україна! Скільки світла  в імені твоєму, скільки в ньому доблесті і слави». Всі бажаючі мали можливість переглянути документальні фільми « Україна запрошує», « Львів - місто моєї душі», « Наші Чернівці», « Українські Карпати - легенда озера Синевир» та переглянути віртуальну виставку « Неповторна Дніпропетровщина».
Фото  Фото 1

 
 14 Серпня   У відділі мистецтв відбулася музична година, присвячена творчості видатної естрадної співачки України Софії РотаруПовніше
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4

 
 15 Серпня   В інформаційно-ресурсному центрі "Вікно в Америку" відбувся перегляд та обговорення кінофільму англійською мовою "Безтурботний гонщик".Наш американський друг Джозеф Баттілега продовжує започаткований ним проект знайомства з американськими ідіомами і складними висловами  в "Кіноклубі по середах" для кращого сприйняття англомовних фільмів.
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4

 
 15 Серпня   У відділі документів іноземними мовами до уваги користувачів була представлена книжкова виставка «Маркиз Александр Дюма Дави де Ла Пайетри – драматург, романист, поэт, писатель, сказочник, биограф, журналист и вообще выдающийся человек» до 210-річчя з дня народження.На виставці представлені художні твори письменника французькою, німецькою, польською, чеською та іншими мовами.
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4

 
 15 Серпня   Працівники бібліотеки для представників районних територіальних центрів соціальної роботи з пенсіонерами м. Дніпропетровська організували зустріч з біотерапевтом Тетяною Миколаївною Шайтановою. Вона поділилася своїми враженнями від паломницьких поїздок, знайомства зі святими місцями та їх цілющими властивостями. Розповідь була цікавою і пізнавальною. Друзі бібліотеки ознайомилися з літературою по даній темі та виявили бажання ще раз зустрітися з Тетяною Миколаївною.
Фото  Фото 1  Фото 2

 
 16 Серпня   В інформаційно-ресурсному центрі "Вікно в Америку" розгорнуто виставку постерів "Галерея жінок-атлетів США", надану Посольством США в Україні. Яскраві та емоційні фото розкривають жіночу красу, мужність, волю до перемоги, вшановують досягнення чемпіонок.
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4  фото 5  фото 6

 
 16 Серпня   У відділі читальних залів для представників районних територіальних центрів соціальної роботи з пенсіонерами м. Дніпропетровська відбулася лекція-тренінг на тему «Славянский массаж живота». Олена Тригуб, фахівець з нетрадиційної медицини, розповіла про методику та ефективність масажу і провела майстер-клас. Під час проведення масажу виникало багато запитань. Лекцію доповнювала виставка-перегляд  «Массаж – источник здоровья». На прохання присутніх Олена Тригуб з радістю погодилась провести ще не менш цікаві зустрічі та поділитися своїми знаннями.
Фото  Фото 1  Фото 2

 
 18 Серпня   У Кіноклубі ім. Данила Сахненка відбулись зустрічі з молодими творчими особистостями: Павлом Бондарем, художником-портретистом, переможцем 7-го українського фестивалю соціальної реклами, активістом руху Стоп-моушн (м. Дніпропетровськ) та Олегом Фінгером - автором промо-роликів про міста нашої країни, присвячених Дню Незалежності України (м. Київ).Повніше
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4  фото 5  фото 6  фото 7  фото 8  фото 9  фото 10  фото 11

 
 18 Серпня   В інформаційно-ресурсному центрі "Вікно в Америку" відбулася зустріч в English Speaking Club всіх бажаючих покращити рівень англійської мови. Присутні мали змогу познайомитися з виставкою постерів "Галерея жінок-атлетів США", наданою Посольством США в Україні, та обговорити результати Літніх Олімпійських Ігор в Лондоні, порівняти систему підготовки спортсменів до Олімпіад в Україні та США. Повніше
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4  фото 5  фото 6  фото 7

 
 21 Серпня   У відділі абонемента організовано книжкову виставку "Сучасна Україна: проблеми, версії, міркування" до дня незалежності України.
фото

 
 21 Серпня   У відділі періодичних видань організовано ілюстративно-документальну виставку «21 мить української Незалежності» (До Дня Незалежності України).Повніше
foto

 
 21 Серпня   У читальному залі ДОУНБ відбулась обласна серпнева нарада керівників районних та міських методичних об’єднань шкільних бібліотекарів: «Науково-методичне забезпечення інноваційного розвитку шкільних бібліотек Дніпропетровщини». Повніше
Фото  Фото 1  Фото 2  Фото 3  Фото 4

 
 21 Серпня   У відділі читальних залів відбулася зустріч з представниками міжнародної федерації коучинга системи Касьяновою Вікторією Володимирівною та Федорець Аллою Петрівною. До уваги присутніх була представлена відео-презентація коуч-сесії, а також лекція на тему «Формирование личности».
Фото  Фото 1  Фото 2

 
 22 Серпня   До свята День Незалежності в Україні в інформаційно-ресурсному центрі "Вікно в Америку" відбувся перегляд та обговорення кінофільму англійською мовою "І все освітилося". Режисер фільму Лев Шрайберг екранізував роман Джонатана Сафрана Фойера, українця за походженням, запропонував свій погляд на історію і сучасну Україну.Наш американський друг Джозеф Баттілега продовжує започаткований ним проект знайомства з американськими ідіомами і складними висловами для кращого сприйняття англомовних фільмів.
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4

 
 22 Серпня   В «Русском центре» спільно з проектом Олександра Мухарева «Кино ХХІ», пройшов перегляд фільму Олександра Сокурова «Фауст».Фільм знятий за мотивами першої частини трагедії Йоганна Вольфганг фон Гете «Фауст». За основну сюжету узята любовна лінія Фауст - Маргарита. Кінострічка отримала премію «Золотий лев» на 68-му Венеціанському кінофестивалі.

 
 24 Серпня   До Дня незалежності України КУБЦ презентував книжкову виставку "Моя країна - Україна". Користувачі Центру були запрошені у подорож по рідній країні: знайомилися з історією України, її державним устроєм, символікою, природними багатствами та культурою, що надало цілісне уявлення про Україну як демократичну державу. 
фото 1  фото 2

 
 25 Серпня   Центр "Вікно в Америку" відсвяткував День Незалежності України. В цей день активісти англомовного клубу та модератор клубу Тамара Гаврилюк розповідали нашим американським друзям Саманті і Джозефу про історію і сьогодення України, про пороги Дніпра, острів Хортицю і козаків.
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4  фото 5  фото 6

 
 27 Серпня   В КУБЦ відбулася книжкова виставка "Романтизм і   героїка творчості Юрія Яновського". До 105- річчя від дня народження Юрія Івановича Яновського, українського письменника, драматурга, поета, публіциста, сценариста.
фото 1  фото 2  фото 3

 
 28 Серпня   У приміщенні відділу мистецтв майстер ручної вишивки, член Національної Спілки майстрів народного мистецтва України, постійна читачка нашої бібліотеки Г. Хмель-Дунай провела майстер-клас з народної вишивки. Співробітники відділу підготували відкритий перегляд літератури з цієї теми. 
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4

 
 28 Серпня   28 серпня - ЦПІ при ВНІБ було підготовлено інформаційний дайджест за матеріалами Інтернет-сайтів за темою «Вибори та виборчі технології: міжнародний досвід та реалії України». 
Фото

 
 29 Серпня   У відділі документів іноземними мовами розгорнуто виставку нових надходженнь 12-ї фази проекту «Заочний абонемент Ґете-інституту». Це книги, фільми, підручники, музичні диски німецькою мовою, що надані бібліотеці для користування на термін 3-4 місяці.Спішіть познайомитися! 
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4  фото 5  фото 6

 
 29 Серпня   В інформаційно-ресурсному центрі "Вікно в Америку" відбувся перегляд та обговорення захоплюючого фантастичного кінофільму англійською мовою «Початок» (2010).
фото 1  фото 2  фото 3  фото 4  фото 5

 
 29 Серпня   У відділі читальних залів було проведено лекцію-тренінг фахівцем з нетрадиційної медицини Олени Тригуб  на тему «Сыроедение». Лектор розповіла про новий спосіб здорового харчування, а також приготувала і запропонувала скуштувати незвичайні страви. До лекції була підготовлена книжкова виставка-перегляд «Питание и здоровье». Тема та рецепти сироїдного харчуваня викликали не аби який інтерес  у присутніх.
Фото  Фото 1  Фото 2  Фото 3