16 днів проти насилля

---
Насильство — це своєрідна інфекція, яка існує в суспільстві постійно. Протидія насильству повинна стати для кожного повсякденною культурною практикою, лише так суспільство зможе припинити насилля. Воно має бути зорієнтоване на високі загальнолюдські цінності, не може бути терпимим до проявів жорстокого поводження з дітьми, зневажання їхніх інтересів, оскільки це має тяжкі соціальні наслідки: формуються соціально дезадаптовані, малоосвічені особистості, а головне — насильство знову породжує ту ж саму жорстокість. Виховання дитини — справа нелегка, дуже вже багато в ній складових і спірних моментів. Часто процес виховання перетворюється на нескінченну боротьбу, в якій необхідно вижити ціною мінімальних втрат. Тож пропонуємо вашій увазі книги, що допоможуть у вихованні успішної та щасливої дитини.


16 днів проти насилля


Кожне слово цієї праці випромінює любов до дітей! Книжка, яку повинні прочитати всі батьки, або ті, хто лише планують ними стати! Головна ідея педагогіки Януша Корчака — повага до дитини, до її думок і бажань, усвідомлення, що всі діти різні, що вони мають право вибору. Вдумливий психолог відкриває мотиви переживань і вчинків дітей, пояснює складні процеси формування особистості. У книжці немає догматичних наказів і суворих рекомендацій, але є відповідь на питання, які ставлять собі всі батьки, – що значить любити дитину та як це роби
Загалом мета цього видання — допомогти створити сімейне життя своєї мрії. Посібник для сучасних батьків, які постійно прагнуть самовдосконалення, побудований на дотриманні 75 досить простих, однак по-справжньому ефективних правил. У ньому кожен знайде безліч корисних практичних порад стосовно розв’язання проблем, з якими батькам доводиться стикатися мало не щодня. Йдеться, зокрема, про аналіз можливих сценаріїв поведінки, приклади розподілу обов’язків в родині, принцип визначення головних пріоритетів. Досить докладно розповідається про такі ключові у справі виховання дітей техніки як переосмислення, емпатія, повторення, справедливе попередження, припинення дії, винагорода, тренування емоцій.
Підлітковий вік – страшне словосполучення для батьків, які пережили цей непростий період зі своїми дітьми чи тільки чекають на нього. Неконтрольована поведінка, конфліктність, загравання з небезпекою, вдавана байдужість — неповний перелік викликів, з якими татусям і матусям доведеться жити, але в жодному разі не боротися. Чому? Бо у всього є свої причини. Розібратися у цьому, а також у специфіці психологічного та фізіологічного розвитку підлітків, тонкощах спілкування з ними у період статевого дозрівання, допоможе книжка Джесса П. Шаткіна — визнаного американського спеціаліста, кандидата наук, фахівця у галузі громадського здоров᾽я.


Повніше ознайомитися з виставкою

 

Усього переглядів: 212