Цiкаві надходження


Переглянути архiв надходжень


  
1543913кп хр ; 84(4ВЕЛ)6-44
Бернетт, Ф. Таинственный сад [Текст] : повесть / Ф. Бернетт ; пер. с англ. Н. Демуровой. - СПб. : Азбука-Аттикус.-2016.- 288c.
«Таємничий сад» — одна із найвідоміших дитячих книг чудової англійської письменниці Френсіс Елізи Бернетт. Це історія дівчинки, що виросла в багатій англійській сім'ї в Індії, але страждає від самотності. Ця самітність стає зовсім безвихідною, коли батьки десятирічної Мері Леннокс одночасно вмирають від страшної хвороби. Маленькій героїні доводиться переселитися в Англію, у графство Йоркшир, де розташований маєток її дядечка, але й там на неї чекають труднощі: адже вона дотепер не навчилася заводити друзів, по-доброму ставитися до людей і співчувати тим, хто цього потребує. Однак усе зміниться, тільки-но Мері виявить у маєтку маленький занедбаний сад, що ховається за високими стінами...
  
1543872кп хр ; 84(4НІМ)6-44
Дурст-Беннинг, П. Дочь стеклодува [Текст] : роман / П. Дурст-Беннинг ; пер. с нем. Е. Бучиной. - Харьков ; Белгород : Клуб семейного досуга.-2016.- 400c.
ХIХ століття. Лауша – невеличке село в Німеччині, де мешкають склодуви. За давньою традицією, чоловіки видувають скло, а жінки оздоблюють. Після смерті літнього Штайнманна три його молоді дочки – Іоганна, Рут і Марі – зосталися без жодних засобів до життя. Однак молодша сестра Марі вирішує знехтувати правилом і стати справжнім склодувом. Таємно вона починає виробляти найкрасивіші різдвяні прикраси, яким позаздрив би будь-хто з чоловіків Лауші!
  
1543918кп хр ; 84(4ВЕЛ)6-44
Мейл, П. Французские уроки. Путешествие с ножом, вилкой и штопором [Текст] : роман / П. Мейл ; пер. с англ. И. Пандер. - СПб. : Азбука : Азбука-Аттикус.-2016.- 320c.
У Франції знамениті шеф-кухарі користуються не меншою популярністю, ніж зірки екрану. Пітер Мейл пропонує читачам здійснити гастрономічний тур по цій благословенній країні, про яку автор пише з незмінною любов'ю і захопленням. Матеріал для книги Пітер Мейл збирав протягом року і об'їздив всю країну – щоб скласти вірне уявлення про шедеври французької кухні, важливо правильно вибрати не тільки сезон, але і місце. Ярмарок равликів в Мартіньї-ле-Блен і ярмарок сирів в Ліваро, винний марафон в Медок і куряче свято в Бурк-ан-Брес, жаб'ячий уїк-енд в Виттеле і «легка кухня» на термальній фермі в Ежені... Ось лише неповний перелік віх захоплюючої подорожі Пітера Мейла.
  
1543852кп хр ; 84(4ВЕЛ)6-44
Мойес, Д. Девушка, которую ты покинул [Текст] : роман / Дж. Мойес ; пер. с англ. О. Александровой. - М. : Иностранка.-2016.- 542c.
Лів отримала загадкову картину в подарунок від чоловіка. Коли він трагічно загинув, жінка цілком утратила сенс життя, лише картина нагадувала їй про найщасливіші миті разом з коханим. Здавалося, вона відчуває його подих, чує його сміх. Та одна випадкова зустріч змінила життя Лів. Вона з’ясувала, хто зображений на полотні, й дізналася історію цієї дивовижної жінки, яка незбагненним чином сплелася з її власною долею. Неймовірні пошуки, нові зустрічі й знайомства надихають Лів. Вона знову вчиться сподіватися й вірити, вона знову чекає на кохання!
  
1543866кп хр ; 84(4ВЕЛ)6-44
Мойес, Д. До встречи с тобой [Текст] : роман / Д. Мойес ; пер. с англ. А. Килановой. - М : Иностранка.-2016.- 476c.
Зворушлива історія про кохання наперекір усім перешкодам. Луїзі подобалося працювати в маленькій кав’ярні. Вона розуміла, що не закохана у свого хлопця. Але дівчина й уявити не могла, що зустріч із чоловіком, прикутим до інвалідного візка, змінить її життя… Вілл розумів, що після жахливої аварії він не зможе жити на повну силу і хотів припинити це беззмістовне існування. Він не здогадувався, що за кілька хвилин у його життя увірвуться радість і кохання, ім’я яким – Лу…
  
1543892 аб ; 84(4ВЕЛ)6-44
Мойес, Д. Корабль невест [Текст] : роман / Д. Мойес ; пер. с англ. О. Александровой. - М. : Иностранка.-2016.- 540c.
1946 рік. На авіаносець Військово-морського флоту Великобританії «Вікторія» чекає дуже довгий і важкий шлях з Австралії до Англії. На його борту моряки і льотчики, які витримали важкі випробування у роки війни. Але «Вікторію» називають кораблем наречених - адже на ньому до своїх чоловіків, з якими їх у важкі роки поєднала доля, пливуть 650 жінок. І серед них Френсіс Маккензі. Вона прагне втекти від свого минулого, але воно переслідує її за тисячі миль від будинку ...
  
1543903кп хр ; 84(4ВЕЛ)6-44
Мойес, Д. Последнее письмо от твоего любимого [Текст] : роман / Д. Мойес ; пер. с англ. Н. Пресс. - М. : Иностранка.-2016.- 542c.
1960 рік. Англія. Дженніфер Стерлінг приходить в себе на лікарняному ліжку після страшної автомобільної катастрофи. Вона не може згадати ні обставин аварії, ні свого багатого чоловіка, ні навіть те, як її звати. Навколишній світ був чужим для неї доти, поки вона не наткнулася на листи, адресовані їй і підписані просто буквою «Б». Їх автор зізнавався Дженніфер в любові і благав її піти від чоловіка. Вже в XXI столітті Еллі, молодий репортер, знаходить один з листів в архіві своєї газети. Вона сподівається, що журналістське розслідування долі героїв цього послання не тільки допоможе відновити їй кар'єру, що похитнулася, але й підкаже, як знайти вихід з непростої ситуації в особистому житті...
  
1543915кп хр ; 84(4ВЕЛ)6-44
Мойес, Д. Танцующая с лошадьми [Текст] : роман / Д. Мойес ; пер. с англ. И. Нелюбовой. - М. : Иностранка.-2016.- 540c.
Неймовірно зворушлива, інтригуюча до самої останньої сторінки, історія маленької дівчинки Сари і адвоката Наталі. Випадкова зустріч обертається низкою подій, що зв'язують цих людей на шляху до досягнення основної мети їх життя – придбання бажаного щастя. І, як відомо, цей шлях досить тернистий, у чому ми можемо переконатися на прикладі головних героїв. Сповнена любові до тварин, книга нагадує про те, що лише ми за них відповідаємо. Тут переплітаються і біль, і горе, і переживання, і, звичайно ж, любов!

 
49047, г.Днепропетровск, ул.Савченко,10 Тел./факс:(0562) 42-31-19 E-Mail: library@libr.dp.ua

Copyright  ©  2000-2010 Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека